Nelamte si hlavu s texty, najměte si copywritera.

Proč si vybrat právě mne?

  • Pokud nebudete spokojeni, nic neplatíte.
  • Korektura zahrnuta v ceně.
  • Mám zkušenosti se SEO.
  • Text dodám v libovolném formátu i HTML.
  • Zakázky odevzdávám včas.

Otto Hoke – www.salesconcepts.net

Michal Pešek – www.cunarny.cz

Michal Škrle – www.greenhome.cz


Vybrané reference 

Copywriting, copywriter, reference copywritingZákazník se zabývá tvorbou webů a využívá také mých copywriterských služeb.

A mnoho dalších


Copywriting, copywriter, reference copywritingVýznamný producent her na CD a pohádek v MP3, které najdete snad v každé trafice.

Radek Špidla


mojeenergie.czKompletní text pro oddíl Energie od A do Z. Součástí zakázky byla také konzultace rozložení textu a tvorba menu.


Copywriting, copywriter, reference copywritingÚčinnější web – kompletní tvorba textu na stránkách. Tento zákazník si u mne nechává psát texty na weby, které sám tvoří. Ze zprostředkovaných zakázek stojí za zmínku


Copywriting, copywriter, reference copywritingVeškerý obsah těchto stránek pochází z mé klávesnice. Popisy zboží, popisy skupin a články od 07/08. Pro tohoto zákazníka vymýšlím každý měsíc newsletter v rozsahu 3 – 4 normovaných stránek.

Michal Škrle


sales conceptKompletní obsah české verze webových stránek. Pro zákazníka píši také obchodní dopisy, bulletiny a podobné písemnosti.

 Otto Hoke


Copywriting, copywriter, reference copywritingMarketingová společnost, pro kterou tvořím texty na www stránky, letáky, propagační materiály a PR články. Součástí copywritingu je také doporučení rozložení grafických prvků pro lepší účinnost textu resp. snadnější použitelnost www stránek.

Jan Körner, obchodní ředitel Teramarketing


Copywriting, copywriter, reference copywritingKompletní obsah – stránky vytvářel Václav Keberdle – Účinnější web.


Copywriting, copywriter, reference copywritingText na titulní stránce této webdesignové firmy.
Copywriting, copywriter, reference copywritingGrafické studio Žabka vydává tištěný čtvrtletník, na jehož obsahu se podílím.
www.topwebovestranky.cz – dceřiná společnost Teramarketingu, která se zabývá výhradně tvorbou webů. Text na stránkách je opět mým dílem.


Copywriting, copywriter, reference copywriting Kompletní texty pro web tohoto hotelu. Titulní stránka a pod stránky jsou cíleny na zákazníky přicházející z vyhledávačů. Tipy na výlety jsou zaměřeny především na informování potenciálních klientů hotelu.

Hedvika Přibylová – manažerka hotelu


Copywriting, copywriter, reference copywritingZákazník požadoval nevšední, nápaditý text se zaměřením na vybraná klíčová slova. K dodanému textu se vyjádřil tak, že text přesně naplnil jeho představy.


www.kemp-luhy-milavy.cz – Jedna ze starších zakázek. Typický zástupce SEO textu. Klíčová slova "kemp", "kempy", "kemp jižní Čechy" atd. Text jistě nepatří do výkladní skříně stylistiky, nicméně svůj účel plní na 100%. Majitelka kempu je výkonností webu nadšená. Tolik zákazníků jí, podle jejích slov, doposud nepřivedla žádná reklama.


Copywriting, copywriter, reference copywritingTitulní strana a popisy většiny kategorií.

Michal Pešek


www.turnerovachata.cz Na tyto stránky jsem psal pouze několik částí pro svého kamaráda. 


Další reference rád poskytnu na vyžádání.telefon: +420 602 244 009, josef.krejcik@ttlonline.cz, Webdesign by TTL.Online