Nelamte si hlavu s texty, najměte si copywritera.

Kdo jsem?

Copywriting, web copywriting, psaní textuČlověk, který se po 10 letech obchodování rozhodl skoncovat s věčným přesouváním se z místa na místo a pracovat z domova. Před několika lety jsem se přestěhoval z Plzně do malé vesničky nedaleko Strakonic. Vždy jsem byl na volné noze, a věřím, že tomu tak zůstane.

Mými největšími koníčky jsou sporty, nejvíce lyžování, squash, kolo a fotbal. Ve volných chvílích propadám elektronické hudbě a hraju si na DJe.

Od roku 2007 se živím tvorbou www stránek, v roce 2008 přibyl copywriting. Obě tyto činnosti mne opravdu baví, protože se stále učím nové věci. Nikdy se nevzdávám, a každou překážku beru jako výzvu, kterou nemohu nepřijmout. Copywriting již značně převažuje a tvorba www stránek se pomalu omezuje na správu těch hotových. Stále rostoucí poptávka po textech mi nenechává na tvorbu webů dostatek času.

Copywriting, psaní textů, referenceV roce 2009 jsem pro své zákazníky vytvořil stovky normostran textu, PPC inzerátů a desítky sloganů. Celková délka vytvořených textů překročila v témže roce tisícovku. Jsem hrdý na to, že je o mé služby takový zájem. Ve výběrových řízeních na copywritera, kterých jsem se zúčastnil, jsem pokaždé uspěl. Pevně věřím, že tomu tak bude i nadále. Zajímají-li vás moje názory na texty, nebo chcete-li nějaký vytvořit, neváhejte mne kontaktovat. Rád se s vámi o své zkušenosti podělím. 

MOTTO: "Žij tak, abys mohl kdykoliv zemřít s čistým svědomím."

Josef Krejčík


Nezávazná poptávka

Jméno*:         Email*:    

Vzkaz:
telefon: +420 602 244 009, josef.krejcik@ttlonline.cz, Webdesign by TTL.Online